I.B třída mužů, skupina C - Moravskoslezský kraj, 21.kolo

TJ Sokol Věřňovice : Lokomotiva Petrovice B

(2 : 0)
Lokomotiva Petrovice B
05.05.2019 16:30

MUŽI NAPRAVILI ZAVÁHÁNÍ Z HNOJNÍKU!

Věřňovičtí museli v neděli vyhrát pokud se chtěli vrátit do čela tabulky. Soupeřem byla rezerva Lokomotivy Petrovice, která se po sérii špatných výsledků propadla na předposlední pozici.

Trenér Kubiš tentokrát nemohl počítat s Čerešňou, který léčil zraněné koleno. Naštěstí se dal dokupy po drobném problému s lýtkem Górniok a do sestavy se vrátil Hruška. A byl to úplně jiný zápas než ten minulý. Náš tým od začátku zápasu udával tempo zápasu a konečně i dobře kombinoval a držel míč ve své moci. Na gól se nečekalo příliš dlouho. V 19. minutě napřáhl z dvaceti metrů Górniok a s pomocí jemné teče otevřel skóre zápasu. Věřňovičtí dál na hřišti dominovali a hostující celek k ničemu vážnějšímu nepustili. Po půl hodině vypálil z hranice velkého vápna Hruška, Siuda jeho střelu neudržel a Wojtas doklepl do odkryté brány – 2:0. Takový stav vydržel i do konce první půle.

Druhé dějství pokračovalo v podobném duchu jako to první. Dobře hrající věřňovická obrana hosty do ničeho vážnějšího nepustila. Věřňovičtí už sice nekombinovali tak dobře a přesně jako v první půli, ale paradoxně měli více náznaků šancí, než v prvním poločase. Všechny nadějné akce však většinou kazila jedna jediná věc – finální přihrávka. Domácí celek se sice do šancí dostával, ale nedokázal je dotáhnout do zdárného konce a proto už žádná branka nepadla.

Věřňovičtí tak napravili zaváhání z Hnojníku a po výkonu, který nebyl vůbec špatný, zaslouženě zapsali povinné tři body. Gólů sice mohlo a mělo padnout více, ale aspoň se hráči do příštích zápasů nevystříleli. V příštích dvou týdnech nás totiž čekají velmi důležité a těžké zápasy. Nejprve sehrajeme venkovní utkání na hřišti Horní Suché a poté nás doma čeká Záblatí! Přijďte nás podpořit!