I.B třída mužů, skupina C - Moravskoslezský kraj, 5.kolo

(0 : 1)
TJ Oldřichovice
01.09.2019 16:30

Krize pokračuje!

Náš tým nezačal sezónu tak, jak by si představoval. Ze tří zápasů pouze tři body a tak jsme museli v neděli nutně zvítězit. Přijel ale houževnatý tým z Oldřichovic, který jsme však v minulé sezóně dvakrát porazili, navíc bez obdržené branky.

Trenéru Kubišovi se do sestavy vrátili Swaczyna s Wojtasem, navíc na lavičce už byl připraven po zranění Vondrák a navrátilec Kaša. Od začátku jsme se snažili hrát kombinační, pohledný fotbal, jenže tolik nepřesností co jsme za první půl hodinu předvedli, jsme nevytvořili snad za celou minulou sezónu. A jedná taková hrubice se nám stala osudnou ve 33. minutě. Hruškovu zkaženou přihrávku využil Hradečný a s velikým štěstím prostřelil téměř z nulového úhlu Novotného mezi nohama. Na hřišti jsme rozhodně nebyli horším týmem, ale byli jsme málo nebezpeční.

Ve druhém poločase se náš výkon ještě zlepšil a hosty jsme zatlačili. Pokud nám zatím něco v nové sezóně funguje, tak to jsou standartní situace. Z těch jsme velice nebezpeční a po jedné z nich vyrovnal po hodině hry Kevin Lubojacki. Navíc po dalším přímém kopu z boku měl obrovskou šanci Vlček, ale trefil pouze skvěle chytajícího Bašandu. A tak pět minut před koncem přišla další naše obrovská chyba a Michálek opět s velkým štěstím nabídky využil. Poté jsme hosty opět dostali pod tlak. Drali jsme se za vyrovnáním. Nejblíže byl v 89. minutě Vlček, ale před zakončením byl podkopnut a nedokázal vystřelit. Jasnou penaltu však rozhodčí Lobodinský neodpískal a tak po brejku definitivně rozhodl svým druhým gólem Hradečný.

Prohráli jsme tak už třetí utkání v sezóně a v posledních osmi soutěžních utkáních jsme získali pouze čtyři body. Výkony už jsou zlepšené, ale sráží nás neskutečné chyby, navíc od zkušených hráčů. V dalším zápase už musíme naplno bodovat! V utkání s Raškovicemi došlo ke změně, když se s tímto soupeřem utkáme na domácím hřišti, čas a datum zůstalo stejné. Takže v neděli v 16:00 nás přijďte podpořit!