I.B třída mužů, skupina C - Moravskoslezský kraj, 7.kolo

TJ Petřvald
TJ Petřvald
15.09.2019 16:00

Proti nováčkovi jsme otočili i v desíti!

Po vydřených třech bodech jsme chtěli na toto vítězství navázat proti staronovému účastníkovi I.B třídy a nováčkovi z Petřvaldu!

Trenér Kubišovi se tentokrát do sestavy vrátili kapitán Górniok a Pavlík, ale naopak nebyli k dispozici Vondrák, zraněni Swaczyna s Kašou a potrestaný Koschny. Ústředními postavami první půl hodiny se stali dva hráči – Jakub Kubiš a Michal Gorovič. Diváci se totiž ještě nestačili pořádně usadit a už se měnilo skóre. Hned ve druhé minutě otevřel skóre Gorovič a hosté šli překvapivě do vedení. Jenže v páté minutě mohlo srovnáno. J. Kubišův přímý kop však skončil pouze na tyči. Cestu za otočením však velice zkomplikoval J. Kubiš. Ten ve 27. minutě fauloval na polovině právě Goroviče a po druhé žluté kartě se musel poroučet do sprch! Těžký úkol nyní stál před družinou Martina Kubiše. Jeho tým prohrával 0:1, navíc měl více než hodinu dohrávat o jednoho muže méně. Jenže paradoxně zkrat J. Kubiše domácím pomohl. Neskutečně se semkli a začali jsme na hřišti bojovat. Odměnou byla ve 38. minutě pěkná akce Hrušky a vyrovnávající gól.

Náš cíl byl do druhého poločasu jasný. Navzdory červené kartě vyválčit tři body. A tento cíl začínal nabírat reálných rozměrů už po pár minutách druhé půle. Přímý kop z boku Filipa Hrušky skončil v síti poté co Vlček zmátl gólmana Janču a ten inkasoval kuriózní gól. Ve zbytku utkání už jsme spíše soustředili na bránění a do nějakých výraznějších akcí nevyráželi. Veškeré nebezpečné situace hostujícího celku jsme ubránili i díky ve formě chytajícího Vykydala a tak jsme vyhráli podruhé v řadě.