I.B třída mužů, skupina C - Moravskoslezský kraj, 10.kolo

(1 : 0)
TJ Sokol Věřňovice
06.10.2019 15:00

Muži po čtyřech utkáních prohráli!

Po čtyřech utkání bez porážky nás tentokrát čekalo další venkovní utkání se soupeřem, proti kterému se nám poslední dobou celkem dařilo – Inter Petrovice.

Trenér Kubiš se rozhodl trochu pozměnit rozestavení a vrátil se ke klasickému 4-4-2, navíc nemohl počítat s klíčovým hráčem Vlčkem, který si odpykával jednozápasovou stopku. Jenže jsme nezačali dobře. Už po šesti minutách se po brejkové situaci a individuální akci prosadil Horák a dodal svému týmu sebevědomí. Domácí Inter byl i nadále lepším týmem na hřišti a pálil jednu šanci za druhou. My jsme se dostali do zápasu až konečně po půl hodině. Zlepšili jsme pohyb a ve zbytku poločasu jsme přebrali otěže zápasu my. Vyrovnávající branka však nepřišla a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Inter.

Do druhého poločasu se muselo něco změnit a tak jsme se vrátili k rozestavení 3-5-2. A pomohlo, najednou jsme byli lepší my a vyrovnání viselo ve vzduchu. Až krátce před uplynutím hodiny hry, vypálil z velké dálky Matěj Kubiš a krásnou ránou nachytal Sztefku – 1:1. Zlepšená hra ve druhé půli nám pomohla k vypracování dalších šancí. Ty největší měl Filip Hruška, ale ani jednu neproměnil. A tak Inter potrestal naši jedinou chybu ve druhé půli. Z evidentního ofsajdu se trefil Czyž a 20 minut před koncem byl blíže třem bodům domácí Inter. Vyrovnat mohl Jakub Kubiš, ale tváří v tvář Sztefkovi trefil tyčku. A když rozhodčí v poslední minutě neodhalili faul na Lubojackého, kterému málem domácí hráči roztrhli dres, odvezli jsme si z hřiště Interu tentokrát nulu.

Naši hráči tak po čtyřech utkání prohráli. Příští utkání přivítáme doma Nýdek, který si naposledy z našeho hřiště odvezl bod po divoké remíze 5:5.