I.B třída mužů, skupina C - Moravskoslezský kraj, 11.kolo

Sokol Nýdek
Sokol Nýdek
13.10.2019 15:00

Vlček se vrátil do sestavy a vystřílel tři body!

Po porážce na Interu nás čekal doma Nýdek a pokud se chceme nadále pohybovat ve vyšších patrech tabulky, museli jsme v neděli vyhrát.

Trenéru Kubišovi se do sestavy vrátil Vlček, ale pro změnu vypadl, pro problémy s kolenem, Matěj Kubiš. Po úvodním oťukávání jsme přebrali iniciativu my a od úvodu zápas jsme si vytvářeli šance. Dlouho jsme se nemohli prosadit. Šance Vlčka, Lobodinského a zase Vlčka zůstaly nevyužity a tak Nýdek stále držel čisté konto. Dočkali jsme se až po půl hodině. Pěknou přihrávku Koschného zužitkoval s chladnou hlavou Vlček a pátým gólem v sezóně nás poslal do vedení. Vzápětí mohlo být srovnáno, ale 100% tutovku zazdil Kluz. A když se neujala ani druhá šance hostů na srovnání, šlo se do kabin se příznivějšího stavu pro nás.

Po změně stran se pokračovalo ve stejném trendu. Lepším týmem jsme byli nadále my, ale naše nemohoucnost v zakončení dávala naději Nýdku na zisk aspoň bodu. Jenže všechno nám usnadnil Tlacháč, který se během deseti minut nechal vykartovat a v 69. minutě musel do sprch. Přesilovku jsme využili po osmi minutách. Wojtas připravil šanci Vlčkovi a ten ukázal proč je momentálně pro náš tým nenahraditelný. Jenže jsme se bohužel už asi viděli v kabině jak slavíme tři body a čtyři minuty před koncem vykřesal Příborský pro Nýdek naději. Více jsme ale Nýdku nedovolili a tak jsme zaslouženě vyhráli. Skóre ale mohlo být mnohem vyšší, bohužel jsme spoustu stoprocentních šanci nevyužili a budeme muset na tom pořádně zapracovat.

Náš tým se tak stále drží v kontaktu s čelem tabuky, až bohužel na Hnojník, který si tuto sezónu hraje vlastní soutěž a po deseti kolech má plný počet bodů a neskutečné skóre 36:7. V dalším utkání zajíždíme do Vendryně, kde se představíme v sobotu 19.10. od 14 hodin!