I.B třída mužů, skupina C - Moravskoslezský kraj, 17.kolo

(2 : 1)
TJ Sokol Věřňovice
13.04.2024 16:00

Úder do šaten

Na branku v Oldřichovicích nemuseli diváci dlouho čekat, ve 3. minutě Puczok utekl hostující obraně a se štěstím otevřel skóre – 1:0. Hosté z Věřňovic se dočkaly vyrovnání v 27.minutě, kdy Koník z přímého kopu překvapil domácího gólmana Schneidera – 1:1. Zápas se přeléval ze strany na stranu až nakonec domácí udeřili do šaten, po centru Ciencialy střelou z voleje Puczok strhl vedení na domácí stranu – 2:1.

Dvě branky v závěru

Ve druhém poločase jsme viděli spoustu šancí na obou stranách, ale gólmani doslova čarovali. Uklidnění domácím zajistil až M.Walek, který sice centroval z levé strany hřiště, ale balón překvapil i hostujícího brankáře Vykydala a dokázal spadnout do brány – 3:1. Hosté z Věřňovic se ale nevzdali, po chybě domácích se vrhli do protiútoku a v 94. minutě Chalkidis střelou k tyči udělal ze zápasu drama – 3:2. To nakonec ukončil brankou z blízké vzdálenosti branky Frýda – 4:2. Oldřichovice utkání zvládly a získaly tři body.

Ohlasy k zápasu

Pepa Stachurčík vedoucí družstva: Za vítězství jsme rádi. Dokázali jsme odčinit minulou domácí porážku. Je škoda že jsme opět neproměnili velké množství šancí. V příštím zápase nás čeká Těrlicko, které nás dokázalo na podzim porazit. Věřím že se na zápas přípravíme dostatečně,dokážeme zvítězit a oplatit tak porážku