I.B třída mužů, skupina C - Moravskoslezský kraj, 14.kolo

(0 : 1)
TJ Vendryně
TJ Vendryně
24.03.2024 15:00

V úvodním jarním utkání jsme na težkém terému přivítaly Vendryni. Již bez svého bývalého kapitána Jakuba Kubiše, který se rozhodl přerušit svojí fotbalovou karieru jsme vyběhli na podmáčeném trávniku proti kvalitnímu soupeři. Bohužel nám nevyšel úvod utkání.

Úvod a zaváhání

Už ve 4. minutě se po skvělé přihrávce dostal před obránce Klus, který si nakonec došel pro faul před vápnem, rozhodčí nařídil přímý kop, který proměnil Hulboj, obstřelil zeď a střelou doprostřed po chybě brankáře otevřel skóre - 0:1. Přestože hosté měli ještě další šance, vše pochytal jinak už bezchybný Kamil Vykydal. Na kopačkách domácího týmu bylo spoustu nepřesnosti a kromě několika standardních situaci jsme si žádnou velkou šanci nevytvořili.

Střela z hranice vápna a snížení

V druhé půli se hrál již vyrovnaný zápas. Domací Daniel Hruška běžel sám na brankáře, ale svojí velkou šanci nevyužil. Druhou branku se hostům povedlo přidat až po hodině hry, když v 60. minutě se po pravé straně uvolnil Goryl a centrem našel na hranici vápna Szarzece a ten zakončil přímo k tyči - 0:2. Snížit se domácím sice povedlo a to v 79. minutě, když se prosadil Lukáš Koník, ale víc už jsme se zápasem udělat nezvládli, tudíž utkání skončilo 1:2.